Příbrazský Plaváček

Archiv 2011 - Příbrazský Plaváček o. s.

Vážení přátelé,
dovolte nám, abychom vám představili občanské sdružení Příbrazský Plaváček.

Naše sdružení vzniklo na základě předchozích aktivit Ing. Markéty Blažkové - Penzionu Příbrazský a ZŠ a MŠ Plavsko a její ředitelky Mgr. Ivety Marušákové. Jak v obci Plavsko tak i v obci Příbraz probíhalo nesčetné množství akcí soustřeďujících se především na děti. Organizátoři těchto akcí si navzájem pomáhali, radili si a informovali své okolí o konajících se akcích svých i druhých.

Na základě této spolupráce jsme se rozhodli založit občanské sdružení, které by veškeré tyto aktivity zastřešovalo. Spojením obcí Příbraz a Plavsko, kde nejvíce působíme, vznikl i příhodný název Příbrazský Plaváček.

Cíle našeho sdružení jsou následující:

Pokud vás zaujala naše předchozí činnost či cíle sdružení, chtěli byste s námi spolupracovat, máte nápady na realizaci nejrůznějších akcí v našem okolí a to nejen pro děti, rádi vás v našem sdružení přivítáme. Kontaktovat nás můžete na telefonech 724132556 a 605745664.

logo_CSOB.gif, 7,7kB  logo_ERA.gif, 6,6kB  logo_via.gif, 4,5kB

Logo_JET.jpg, 38kB

Logo_BabiFriendlyRegion.jpg, 19kB    Logo_JK.png, 11kB

Akce 2011